Villanyszerelő ( Kiskunmajsa )
  • áramellátáshoz szükséges vezetékrendszerek kiépítés, javítása, karbantartása
  • elektromos árammal működő klíma- és szellőző berendezések, valamint fűtési berendezések bekötése
  • napelemes rendszerek kiépítése
  • új technológiák ismeret
Amit kínálunk
  • stabil munkahely
  • határozatlan időtartamú munkaszerződés
  • hosszú távú munkalehetőség
  • biztonságos munkakörnyezet
  • infrastruktúra
Elvárások
  • szakirányú végzettség
  • szakmai gyakorlat, precizitás
  • hatékony és rugalmas munkavégzési képesség önállóan és csapatban egyaránt
Előnyök
  • releváns további szakképesítések, továbbképzések
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott