Üzemi dolgozó/nemszőtt gépkezelő ( Kunszentmiklós )
A Temaforg Kunszentmiklós Kft. 1994. március 1-től önálló, magyar magántulajdonban lévő gazdasági társaságként tevékenykedik, 76 főnek biztosít munkalehetőséget. Nemszőtt műszaki és egyéb textíliák előállításával foglalkozik. A Kunszentmiklós, Rákóczi utca 63. alatt található telephelyünkre hosszú távra keresünk új, elkötelezett férfi munkatársakat .
Feladat
  • tűnemezelő gépek kezelése
  • késztermékek csomagolása
  • adminisztrációs feladatok ellátása
Amit kínálunk
  • Teljes mértékben bejelentett munkaviszony
  • Év végi jutalom
  • Béren felüli cafeteria
  • Utazási hozzájárulás
Elvárások
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség:8 osztályos általános iskola
  • Személyes kompetenciák:Állóképesség , Gyors munkavégzés , Jó fizikum , Precizitás
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő , Több műszakos munkarend
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott